Start

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej „AGROTECH” Kielce

Anna Surosz

SDC15462

Szkolne Koło Mechaników i Mechanizatorów Rolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach zorganizowało w dniu 16.03.2018r. wycieczkę zawodową na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej „AGROTECH” do Kielc.

Najnowsze rozwiązanie techniczne i technologiczne w budowie ciągników i maszyn rolniczych, narzędzi i urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, środków do produkcji rolniczej, środków ochrony roślin – to podstawowy zakres branżowy targów, to również warsztaty, konsultacje, pokazy, konferencje, premiery krajowe i światowe sprzętu, organizowane na stoiskach przez poszczególnych producentów, wystawców.

Targi w Kielcach to ulubione targi uczniów szkoły w Dobryszycach, którzy mieli okazję zobaczyć ekspozycję zgromadzoną na terenie zewnętrznym jak również w halach wystawienniczych.

Wzrost poziomu wiedzy technicznej, doświadczenie, zadowolenie uczestników wycieczki świadczą, że wyjazd był potrzebny, niezbędny i udany.

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.