Start

Centralne Targi Rolnicze - Nadarzyn 2017

Anna Surosz
25319667 1973801826274690 1768179145 o

Dnia 01.12.2017 r. na zaproszenie Zarządu Krajowego Związku Zawodowego – Centrum Narodowego Młodych Rolników, 50 – osobowa grupa uczniów ZSCKR w Dobryszycach uczestniczyła w Europejskim Forum Młodych Rolników zorganizowanym na terenie Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Podczas imprezy zaprezentowanych zostało kilka obszarów tematycznych dotyczących m.in. techniki rolniczej, środków produkcji rolnej, dobrej żywności, wystawa zwierząt, innowacji dla branży rolno-spożywczej, usług i doradztwa dla branży AGRO. 
Całość została wzbogacona m.in. Europejskim Forum Młodych Rolników, które przygotowało Centrum Narodowe Młodych Rolników przy współpracy z Europejską Radą Młodych Rolników (CEJA) , a uczestniczyło w nim ok. 400 rolników z Polski oraz 50 przedstawicieli z krajów europejskich. Na forum poruszane były zagadnienia takie jak: instrumenty wsparcia nowej WPR, pomoc w stabilizacji dochodów rolników, problem dostępu do ziemi dla młodych rolników, działania mające na celu promowanie konkurencyjności europejskiego rolnictwa i inne.

Po forum uczniowie z ZSCKR w Dobryszycach kontynuowali zwiedzanie poszczególnych salonów, wystaw o interesujących ich tematyce.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.