Start

Nasze osiągnięcia

Magdalena Michalska

Olimpiada Wiedzy o BHP

Rok szkolny 2015/2016 – etap wojewódzki

III miejsce – Bogusław Molik

Rok szkolny 2014/2015 – etap wojewódzki

III miejsce – Michał Cudak

Rok szkolny 2013/2014 – etap wojewódzki

II miejsce – Kamil Gniatkowski

III miejsce – Michał Cudak

Rok szkolny 2010/2011 – etap wojewódzki

IV miejsce – Daniel Cyran

Rok szkolny 2009/2010 – etap wojewódzki

II miejsce – Szczepan Ślęzak

III miejsce – Mariusz Kowalczyk

 

Olimpiada Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska

Rok szkolny 2008/2009 – etap okręgowy

I miejsce – Przemysław Rozpendowski

II miejsce - Łukasz Odrzywolski

III miejsce – Sylwester Gaik

Rok szkolny 2007/2008 – etap okręgowy

I miejsce – Sylwester Gaik

II miejsce - Daniel Różycki

III miejsce – Dariusz Wosik

IV miejsce – Tomasz Kędzierski

 

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

Rok szkolny 2011/2012 – etap centralny

Finalistka – Monika Wroniszewska

Rok szkolny 2009/2010 – etap centralny

Laureatka – Dominika Szyler

Laureatka – Iwona Śmieszkowicz

Laureatka – Marzena Kowalczyk

Rok szkolny 2008/2009 – etap centralny

Laureatka – Marzena Kowalczyk

Laureatka – Joanna Odrzywolska

Laureatka – Dominika Szyler

Rok szkolny 2007/2008 – etap centralny

VIII miejsce – Dominika Szyler

Rok szkolny 2006/2007 – etap centralny

XIII miejsce – Łukasz Ziemba

Rok szkolny 2005/2006 –etap centralny

I miejsce – Marcin Chojka

Rok szkolny 2004/2005 – etap centralny

IV miejsce – Marcin Chojka

VI miejsce – Karol Biś

IX miejsce – Łukasz Szczepocki

Rok szkolny 2003/2004 – etap centralny

I miejsce – Karol Biś

III miejsce – Arkadiusz Bloda

Rok szkolny 2002/2003 – etap centralny

IV miejsce – Artur Bartosik

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Rok szkolny 2015/2016 – etap centralny

Laureat – Michał Dawid

Finalistka – Katarzyna Nems

Rok szkolny 2014/2015 – etap centralny

Laureatka – Iza Margas

Rok szkolny 2013/2014 – etap centralny

Laureat – Adam Jurczyk

Laureatka – Mariola Myjak

Rok szkolny 2012/2013 – etap centralny

Finalista – Adam Jurczyk

Finalista – Damian Sobczyński

Rok szkolny 2011/2012 – etap centralny

Finalistka- Emilia Kowalska

Finalista – Michał Kuśmierek

III miejsce – Monika Wroniszewska

Rok szkolny 2010/2011 – etap centralny

Finalista – Mateusz Wójcik

Rok szkolny 2009/2010 – etap centralny

I miejsce – Mateusz Wójcik

II miejsce – Łukasz Odrzywolski

III miejsce – Radosław Klekowski

Rok szkolny 2008/2009 – etap centralny

VII miejsce – Przemysław Rozpendowski

Rok szkolny 2007/2008 – etap centralny

Laureatka – Monika Zięba

Laureat – Tomasz Kędzierski

Finalista – Michał Cieślik

Rok szkolny 2005/2006 – etap centralny

IX miejsce – Liliana Matusiak

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.