Konkursy

 

 

 

Rok szkolny Wojewódzki Konkurs Orki
2015/2016 Drużyna: Paweł Żurawski, Adrian Lisicki, Maciej Olczyk I miejsce
2014/2015 Drużyna: Paweł Żurawski, Sebastian Konieczny, Daniel Wójcik IV miejsce
2013/2014 Drużyna: Paweł Żurawski, Sebastian Konieczny, Daniel Wójcik III miejsce

 

 

 

Rok szkolny Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
2014/2015 Bogdan Molik finalista - etap centralny
2013/2014 Kamil Gniatkowski laureat - etap centralny

 

 

 

Rok szkolny Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych ph. "Młoda krew ratuje życie"
2015/2016 ZSCKR w Dobryszycach I miejsce kategoria: największa ilość oddanej krwi w ramach turnieju w przeliczeniu na jednego pełoletniego ucznia szkoły
2014/2015 ZSCKR w Dobryszycach II miejsce kategoria: największa ilość oddanej krwi w ramach turnieju w przeliczeniu na jednego pełoletniego ucznia szkoły
2013/2014 ZSCKR w Dobryszycach III miejsce kategoria: największa ilość oddanej krwi w ramach turnieju w przeliczeniu na jednego pełoletniego ucznia szkoły

 

 

 

Rok szkolny Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości
2013/2014

Iza Margas

Ewelina Zagaj

I miejsce za biznesplan "Spółdzielnia Uczniowska AFRODYTA"

 

 

 

Rok szkolny Konkurs drużynowy "Nietrzeźwy - daleko od szosy"
2013/2014 Kamil Gniatkowski, Michał Cudak, Krystian Perliński, Daniel Wójcik III miejsce

 

 

 

Rok szkolny Bądź przedsiębiorczy - wypromuj firmę
2013/2014 Jakub Rudek II miejsce
Joanna Jarońska wyróżnienie
2012/2013 Anna Wojewoda III miejsce
Adam Jurczyk wyróżnienie
2011/2012 Adam Jurczyk II miejsce kategoria: spot telewizyjny
Marcin Siewiera wyróżnienie kategoria: spot telewizyjny
2009/2010

Tadeusz Plutecki

Mateusz Kowalski

III miejsce kategoria: 15 sekundowy spot reklamowy

 

 

 

Rok szkolny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
2013/2014 Michał Cudak III miejsce etap powiatowy

 

 

 

 

Rok szkolny "Żołnierze wyklęci - obudźcie Polskę"
2015/2016 Michał Dawid laureat finału wojewódzkiego
2014/2015 Michał Dawid laureat finału wojewódzkiego
2013/2014 Rafał Pawelec II miejsce
Kamil Gniatkowski wyróżnienie
Michał Dawid wyróżnienie
 

 

 

 

Rok szkolny "Europa moich marzeń"
2012/2013 Iza Margas I miejsce
2011/2012 Dominika Bujacz laureat

 

 

 

Rok szkolny Konkurs Wiedzy o Bepieczeństwie Pracy w Rolnictwie 
2015/2016 Bogusław Molik III miejsce finał wojewódzki
Michał Dawid IV miejsce finał wojewódzki
Paweł Żurawski VI miejsce finał wojewódzki
Kamil Siewier IX miejsce finał wojewódzki
Michał Ślęzak X miejsce finał wojewódzki
2014/2015 Michał Cudak III miejsce finał wojewódzki
Kamil Gniatkowski V miejsce finał wojewódzki
2013/2014 drużyna: Kamil Gniatkowski, Michał Cudak, Daniel Wójcik, Mateusz Szwed, Sebastian Konieczny, Krystian Perliński, Bogusław Molik, Jakub Rudek I miejsce finał wojewódzki
Kamil Gniatkowski II miejsce finał wojewódzki
Michał Cudak III miejsce finał wojewódzki
Daniel Wójcik  VIII miejsce finał wojewódzki
Mateusz Szwed X miejsce finał wojewódzki
2009/2010 drużyna ZSCKR w Dobryszycach I miejsce finał wojewódzki
Szczepan Ślęzak II miejsce finał wojewódzki
Mariusz Kowalczyk III miejsce finał wojewódzki

 

 

 

Rok szkolny Powiatowy Konkurs Recytatorski
2011/2012 Natalia Rogóż III miejsce

 

 

 

Rok szkolny Ogólnopolski Konkurs Piosenki Ekologicznej
2012/2013

Natalia Rogóż

Wioletta Piszer

III miejsce
 

 

 

 

Rok szkolny Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
2009/2010 drużyna: Rafał Jarząbek, Mateusz Wójcik,  Marek Woch II miejsce finał rejonowy

 

Copyright © 2012 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Jakub Drozdek