Olimpiady

 

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii
2014/2015 Bogusław Molik VI miejsce etap wojewódzki
Kamil Siewier IX miejsce etap wojewódzki

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
2012/2013 Michał Dawid finalista

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Wiedzy Rolniczej 
2014/2015 Kamil Gniatkowski IV miejsce etap wojewódzki 
2009/2010 Łukasz Odrzywolski II miejsce etap wojewódzki 
Tomasz Tokarski III miejsce etap wojewódzki 
 Mariusz Kowalczyk VIII miejsce etap wojewódzki 
Sebastian Pilarski X miejsce etap wojewódzki 

 

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
2014/2015 Iza Margas laureatka  blok architektury krajobrazu etap centralny
2013/2014  Mateusz Jurczyk laureat  blok produkcja zwierzęca etap centralny
Mariola Myjak finalistka  blok architektury krajobrazu etap centralny
2012/2013 Adam Jurczyk finalista blok agrobiznes etap centralny
Damian Sobczyński finalista blok mechanizacja rolnictwa etap centralny
2011/2012 Monika Wroniszewska III miejsce  blok żywienie i gospodarstwo domowe finał krajowy
Emilia Kowalska finalistka etap centralny
Michał Kuśmierek finalista etap centralny
2010/2011 Mateusz Wójcik finalista etap centralny
2009/2010 Mateusz Wójcik I miejsce blok mechanizacja rolnictwa etap centralny
Łukasz Odrzywolski II miejsce blok produkcja roślinna etap centralny
Radosław Klekowski III miejsce blok ogrodnictwo etap centralny
Szczepan Ślęzak V miejsce blok produkcja zwierzęca etap centralny
2007/2008 Monika Zięba  laureatka etap centralny
Tomasz Kędzierski  laureat etap centralny
Michał Cieślak finalista etap centralny
2005/2006 Liliana Matusiak IX miejsce etap centralny
Tomasz Kędzierski XV miejsce etap centralny
Urszula Kieras XXXXVII miejsce etap centralny
Daniel Różycki XXX miejsce etap centralny
2003/2004 Joanna Uznańska   etap centralny
2002/2003 Robert Kowalczyk XVI miejsce etap centralny
2001/2002 Krzysztof Zimek XII miejsce etap centralny
2000/2001 Sylwester Grodzki VIII miejsce etap centralny
Paweł Pokora XV miejsce etap centralny
1999/2000 Marcin Strzelczyk VIII miejsce etap centralny
Krystian Kluska XVII miejsce etap centralny
Sylwester Skóra XXI miejsce etap centralny
Paweł Pokora  XVI miejsce etap centralny

 

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
2011/2012 Monika Wroniszewska finalistka etap centralny
2007/2008 Dominika Szyler VIII miejsce  etap centralny
2006/2007  Łukasz Ziemba XIII miejsce  etap centralny
2005/2006 Marcin Chojka I miejsce etap centralny
2004/2005 Marcin Chojka IV miejsce etap centralny
Karol Biś VI miejsce etap centralny
2003/2004 Karol Biś I miejsce etap centralny
Arkadiusz Bloda III miejsce etap centralny
2002/2003 Artur Bartosik IV miejsce etap centralny
2001/2002 Ewa Zamachowska etap centralny
Anna Pazera etap centralny
Karol Biś etap centralny
2000/2001 Anna Polcyn X miejsce etap centralny
1999/2000 Urszula Walczak etap centralny
Agnieszka Knychalska etap centralny
Jolanta Pytlarska etap centralny

 

 

 

Rok szkolny Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska
2009/2010 Rafał Jarząbek I miejsce finał okręgowy
Łukasz Krupski IV miejsce finał okręgowy
Radosław Klekowski V miejsce finał okręgowy
Mariusz Kowalczyk VI miejsce finał okręgowy
Sebastian Pilarski VII miejsce finał okręgowy
2008/2009 Przemysław Rozpendowski I miejsce finał okręgowy
 Łukasz Odrzywolski II miejsce finał okręgowy
Sylwester Gaik III miejsce finał okręgowy
2007/2008 Sylwester Gaik I miejsce finał okręgowy
Daniel Różycki II miejsce finał okręgowy
Dariusz Wosik  III miejsce finał okręgowy
Tomasz Kędzierski  IV miejsce finał okręgowy
Przemysław Rozpędowski  V miejsce finał okręgowy
Hubert Barda  VI miejsce finał okręgowy
Michał Michałek  VII miejsce finał okręgowy
Michał Cieślak  VIII miejsce finał okręgowy

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Wiedzy o Żywności 
2009/2010 Dominka Szyler I miejsce etap okręgowy
Iwona Śmieszkowicz III miejsce etap okręgowy
Marzena Kowalczyk IV miejsce etap okręgowy

 

 

 

Rok szkolny                   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu                              
2003/2004 Bożena Moneta etap okręgowy

 

 

 

Rok szkolny Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
2008/2009 Przemysław Rozpendowski VIII miejsce finalista etap centralny

 

Copyright © 2012 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Jakub Drozdek