Start

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Anna Surosz

SDC15477

W poniedziałek – 7 maja 2018r. z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, odbyła się, z wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego, uroczysta akademia.

Montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klasy III FZE był oddaniem hołdu twórcom konstytucji oraz przypomnieniem faktów historycznych z tym związanych, przesłaniem, że patriotyzm powinniśmy pielęgnować i jako naród tak żyć aby nasza ojczyzna rozwijała się duchem odpowiedzialności, wolności, spokoju i wzajemnego szacunku oraz zrozumienia.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.