Dzień Edukacji Narodowej

Magdalena Michalska

IMG 1770 Kopiowanie

Dzień Edukacji Narodowej

 


Kwiaty, życzenia , uśmiechy, podziękowania, nagrody- tak można podsumować tegoroczne święto Dnia Edukacji Narodowej.
Oprócz życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły pojawiły się też życzenia
dla uczniów klas pierwszych, którzy po ,,otrzęsinach’’ stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności.
Mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienie teatrzyku ,,Czerwony Długopis ‘’, które jednoznacznie i bezapelacyjnie pokazało, że nauczyciele to osoby, które poradzą sobie nawet w piekle- z dziećmi samego diabła.
,,Otrzęsiny ‘’ należały do klasy I BB , która zdobyła największą liczbę punktów spośród przygotowanych przez Samorząd Uczniowski konkurencji.

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.