Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej

Magdalena Michalska

IMG 20181012 104437 Kopiowanie

 

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & Targach Ekologicznego Stylu Życia beECO , będących najważniejszym i największym wydarzeniem w branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej . Była to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej jakości ekologicznych produktów i rozwiązań. Targi obfitowały również w szereg ciekawych wydarzeń przygotowanych z myślą o koneserach biożywności i zdrowego stylu życia. Organizatorkami wycieczki zawodowej były p. Elżbieta Pietrzyk i p. Justyna Giernat.

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.