Konkurs WODN

Magdalena Michalska

IMG 2198 Kopiowanie

„ Różnorodność biologiczna - jej zagrożenia i ochrona”

 W dniu 8 listopada 2018 r. uczennice klasy 2LTP Karolina Misiak i Ewelina Pisarek pod opieką pana Michała Skalika wzięły udział w XV sesji popularnonaukowej uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych pt: „ Różnorodność biologiczna - jej zagrożenia i ochrona”, zorganizowanej przez WODN w Piotrkowie Trybunalskim, na której zaprezentowały plakat pt: „ Kasujemy zawartość twardego dysku natury, nie wiedząc jakie dane przechowuje”.

.

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.