Sukces naszego ucznia!

Anna Surosz

rafal

W dniach 7-8 czerwca 2018 roku w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się XLII  edycja – etap centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Dużym sukcesem zakończył się udział ucznia klasy czwartej Technikum w Dobryszycach - Rafała Cudaka w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa, który uzyskał tytuł finalisty i otrzymał indeks na wyższe uczelnie techniczne i rolnicze oraz został zwolniony z egzaminu zawodowego z wynikiem 100%.

W etapie centralnym  olimpiady wystartowało 221 uczestników.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Ministerstwo Środowiska.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.